Подяка від жительки с.Лиса Людмили Шевченко

До Служби у справах дітей Підгаєцької міської ради від жительки с.Лиса Людмили Шевченко, матері чотирьох дітей, надійшла подяка міському голові Ігорю Мерені та Благодійному фонду ім.праведниці світу Катерини Сікорської за розуміння та матеріальну підтримку.

Сім’я Людмили Шевченко 15 березня 2023 року в Благодійному фонді ім. праведниці світу Катерини Сікорської отримала набір продуктів харчування, солодощі, одяг, взуття, засоби гігієни, подушки, ковдри, покривала, рушники.

До вашої уваги надаємо зміст подяки:
«Дуже приємно жити поруч з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. Хочу щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те, що Ви не стоїте осторонь проблем людей. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаю Вам всіляких благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцне здоров’я, радість і щастя!
З повагою Шевченко Людмила.»