Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

У нашій громаді успішно працює 2 комунальні підприємства – «Дорожнє» та «Підгайці-Водоканал», які щодня працюють для покращення комфорту жителів громади.

Дякую за ваші дбайливі руки та необхідну усім нам роботу у непростих умовах сьогодення. Нехай ваші старанність, сумлінне виконання роботи та вдячність від людей допомагають у справах на благо усієї Підгаєцької громади.

Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів, здійснення життєвих планів і сподівань, Перемоги на Миру🇺🇦

З повагою міський голова Ігор Мерена!