🔥 «Нові горизонти соціальної роботи»: Мінсоцполітики презентує візію майбутнього соціальної сфери

🕰 21 березня о 14:00 Міністерство соціальної політики у партнерстві з Дитячим Фондом ООН UNICEF проведуть інформаційний захід, присвячений Дню соціальної роботи.

☝️ Під час заходу «Нові горизонти соціальної роботи» Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович представить візію майбутнього соціальної сфери. Участь в обговоренні візьмуть представники громадського сектору, органів місцевого самоврядування, партнерських донорських організацій та експертного середовища.

👉 Міністерство соціальної політики України запрошує долучитися до участі в заході у форматі онлайн всіх працівників соціальної сфери, представників органів місцевого самоврядування, громадських та волонтерських організацій, майбутніх фахівців соціальної роботи (студентів) та тих, хто здійснює їх підготовку.

Для цього достатньо заповнити спеціальну ФОРМУ УЧАСНИКА. 👉 https://forms.gle/tDNZ3KksozpCkKcR9