Нарада щодо формування спроможної мережі галузі охорони здоров'я під головуванням директорки Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Тетяни Кудрик.

✅Сьогодні, 23 березня, за дорученням міського голови Ігоря Мерени заступник міського голови Ірина Мирна взяла участь у нараді щодо формування спроможної мережі галузі охорони здоров'я під головуванням директорки Західного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я України Тетяни Кудрик.

❕На нараді було розглянуто можливості формування базових напрямків медичного обслуговування у кожній із громад.

Підгаєцькою міською територіальною громадою формуватиметься план розвитку закладів охорони здоров'я громади із наступним поданням до обласної державної адміністрації для включення до плану розвитку госпітального округу Тернопільської області.