Розглянуто звернення громадян щодо створення музею-садиби під відкритим небом, присвяченому життю та діяльності видатного мешканця Підгаєччини, уродженця с. Носів, ОУНівця Євгена Гливи!

✅Розглянуто звернення громадян щодо створення музею-садиби під відкритим небом, присвяченому життю та діяльності видатного мешканця Підгаєччини, уродженця с. Носів, ОУНівця Євгена Гливи!

Із директором ГО "Носів Благодар" Ганною Царіашвілі та старостою с.Носів Іваном Панашієм обговорено питання щодо можливості створення музейного комплексу (музейної кімнати, садиби під відкритим небом та відновлення криївок на території Носівського та Завалівського старостинських округів, в Дідуриковому рові с.Заставче).

Це дасть можливість створити цілу туристичну лінію, а в майбутньому проводити там етнофестивалі із залученням колективів громади та діаспори, вихідців із с.Носів.