Інформаційне повідомлення про проведення громадських обговорень з питань перейменування вулиць в Підгаєцькій міській територіальній громаді

  • 209

 

Інформаційне повідомлення

про проведення громадських обговорень з питань

перейменування вулиць в Підгаєцькій міській територіальній громаді

 

На виконання розпорядження міського голови Підгаєцької міської ради   від 14 березня 2023 року № 30 «Про проведення громадського обговорення з питання перейменування вулиць у Підгаєцькій міській територіальній громаді» виконавчий комітет  Підгаєцької міської ради інформує про початок проведення громадського обговорення пропозицій щодо перейменування вулиць на території  Підгаєцької міської територіальної громади.

Організатор громадського обговорення – відділ з питань транспорту, благоустрою, інфраструктури, цивільного захисту та охорони праці міської ради  (вул. Шевченка, 39,  м. Підгайці, e-mail: pidgmiskrada@ukr. net, тел. (067) 499 16 41, (067) 135 53 06).

      Особа, відповідальна за проведення громадського обговорення – начальник відділу з питань транспорту, благоустрою, інфраструктури, цивільного захисту та охорони праці міської ради Михайло Рудий.

Громадські обговорення відбудуться протягом 2 (двох) місяців з дати оприлюднення інформації на офіційному сайті  міської ради в період з 29 березня 2023 року   по 29 травня 2023 року.

      Форма проведення: електронні консультації.

      Поштова адреса та адреса електронної пошти для подання пропозицій (зауважень) у письмовій/електронній формі:   (вул. Шевченка, 39,  м. Підгайці,               e-mail: pidgmiskrada@ukr. net, тел. (067) 499 16 41, (067) 135 53 06).

      Пропозиції (зауваження) подаються в письмовій/електронній формі до     29 травня 2023 року із зазначенням, прізвища, власного імені (усіх власних імен), по батькові (за наявності), адреси проживання особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх повного найменування, коду ЄДРПОУ та адреси місцезнаходження. Анонімні пропозиції (зауваження), подання з уживанням ненормативних форм лексики не публікуються та до результатів обговорення не включаються.

      Результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному сайті міської ради (pidgmiskrada@ukr. net) протягом 14 календарних днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень).

      До участі у громадських обговореннях запрошуються зацікавлені особи та усі бажаючі жителі  Підгаєцької міської  територіальної громади.

Фото без опису