🥇ПІДГАЄЦЬКА "НИВА" - ЧЕМПІОН ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД ВЕТЕРАНІВ 65+

26 березня у м.Тернопіль відбулася фінальна частина з мініфутболу Тернопільської області (65+).

Вперше за 115-річну історію тернопільського футболу Асоціація футболу Тернопільщини провела чемпіонат з мініфутболу серед ветеранів 65+.

Участь у змаганні взяли 4 команди:

✅"Євроінтер'єр" (Тернопіль);

✅"Нива" (Підгайці);

✅"Ветеран" (Ланівці):

✅"Ветеран" (об'єднана команда Скалатської та Підволочиської громад).

Наша команда "Нива" в першому матчі із командою "Ветеран" (Ланівці) здобула перемогу з рахунком 6:0; у другому матчі із об'єднаною командою "Ветеран" зіграли внічию 1:1; третій матч виграла у команди "Євроінтер'єр" (Тернопіль) з рахунком 3:2.

У підсумку "Нива" стала чемпіоном першості, набравши 7 очок.

Підгаєцька "Нива" взяла участь у змаганні за підтримки міського голови Ігоря Мерени та керівника СГ ТзОВ "Сільцівське" Ігоря Пельца.

🖊Ветеран команди "Нива" Петро Калиняк

📷Фото Асоціації футболу Тернопільщини