✅За дорученням міського голови Ігор Мерена заступники міського голови Надія Лучка та Ірина Мирна взяли участь у нараді щодо активізації роботи з розроблення історико-архітектурних опорних планів історичних міст Тернопільської області, які занесені до Переліку історичних населених місць України, яку провів заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко.

❗Історико-архітектурний опорний план – це науково-проєктна документація, що фіксує нерухому культурну спадщину певного населеного пункту чи території, і яка розробляється у складі генеральних планів історичних населених місць. Цей план погоджується та затверджується у складі містобудівної документації згідно із Законом України ,"Про регулювання містобудівної діяльності".

До списку історичних населених місць Тернопільської області, окрім Підгаєць, належать також: м. Тернопіль, м. Бережани, м. Борщів, м. Бучач, смт Вишнівець, смт Гримайлів, смт Гусятин, смт Залізці, м. Заліщики, м. Збараж, м. Зборів, смт Золотий Потік, смт Козова, м. Копичинці, смт Коропець, м. Кременець, смт Ланівці, смт Мельниця-Подільська, смт Микулинці, м. Монастириська, смт Підволочиськ, м. Почаїв, смт Скала-Подільська, м. Скалат, м. Теребовля, смт Товсте, м. Хоростків, м. Чортків, м. Шумськ.

Фото Тернопільська обласна державна адміністрація