Робоча поїздка міського голови Ігоря Мерени до Вербівського та Мужилівського старостинських округів.

✅На тижні міський голова Ігор Мерена здійснив робочу поїздку до Вербівського та Мужилівського старостинських округів.

У с.Вербів міський голова оглянув пророблену КП "Дорожнє" роботу з благоустрою та проблемні ділянки доріг, де проводиться поточний ремонт щебеневим покриттям.

Під час виїзду у с.Мужилів разом зі старостою Мирославою Солониною відвідали садочок, школу та місцеву амбулаторію; розпитав про проблеми, які є в селі, в навчальних закладах.

Користуючись нагодою, для потреб вихованців садочка від Благодійний фонд ім. праведниці світу Катерини Сікорської передали іграшки, постільну білизну, рушники. Звісно ж, малюки найбільше зраділи новим іграшкам. І їхні щирі емоції - безцінні.

На черзі – робочі поїздки старостинськими округами громади продовжуються.