❗Щодо перенесення пам’ятника радянським солдатам Топоркову та Зубкову з території церкви Всіх Святих Українського Народу на територію міського кладовища

✅Підгаєцька міська рада отримала благословення від Бучацької єпархії для проведення ексгумації та переміщення пам’ятки історії місцевого значення (охоронний номер 35-Тр) - Могилу Героя РС, майора Я.І.Топоркова, воїна радянської армії капітана М.В.Зубкова з метою усунення пам’ятки з публічного громадського простору.

Зараз ПМР готується проєкт рішення щодо перенесення цієї пам’ятки та науково-проєктна документація на перенесення пам’ятки, матеріали фіксації пам’ятки (обміри, фото тощо).

❗Ми й надалі інформуватимемо громадськість про наші наступні кроки у цій справі!