ПОВЕРНЕННЯ ПІДГАЄЦЬКІЙ ГРОМАДІ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА!

ПОВЕРНЕННЯ ПІДГАЄЦЬКІЙ ГРОМАДІ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА!

Гідротехнічні споруди міського ставу (далі - ГТС) на цей час перебувають у користуванні ФОП Сеніва Ю.І., з яким ще у 2017 році міська рада попереднього скликання уклала договір оренди.

❗Станом на сьогодні ГТС перебувають у незадовільному стані, захаращені сміттям. Орендар не виконує умови договору про проведення благоустрою, не оплачує орендну плату.

Через це Бережанською окружною прокуратурою в інтересах Підгаєцької міської ради подано судовий позов про зобов’язання ФОП Сеніва Ю.І. повернути територіальній громаді в особі ПМР гідротехнічної споруди ставу м.Підгайці, а саме: водовпускну-водовипускну споруду шлюз - регулятор, водовпускну споруду "монах", водовпускну-водовипускну споруду "монах", міст, які знаходяться за адресою м.Підгайці, вул.Міцкевича, 29.

❕У випадку повернення гідротехнічних споруд до комунальної власності Підгаєцької міської територіальної громади розглядатиметься питання про передачу ГТС у користування на відкритих електронних торгах.