Стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «Мішечок»

  • 328

Фото без опису

🪡🎒Стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «Мішечок»

Школярів та членів їх родин, освітян та усіх активних громадян запрошують долучитися до Всеукраїнського проєкту «Мішечок» від Міжнародного молодіжного руху School Recycling World.

До 12 травня 2023 року:

☑️ шийте багаторазові торбинки з вживаних речей, користуйтесь ними в побуті;

☑️ робіть фото/відео вашого виробу;

☑️ публікуйте у соціальних мережах та відмічайте організаторів.

У межах проєкту також відбудеться конкурс серед шкіл та позашкільних навчальних закладів з індивідуальними та колективними номінаціями. Головний подарунок – принтер для сублімаційного друку, отримає навчальний заклад, учні якого пошиють найбільшу кількість мішечків.

Для колективних учасників додатково необхідно ознайомитися з положенням та до 12 травня 2023 року включно заповнити анкету за посиланням>> https://forms.gle/m7rshgNk7Nfx1VvVA.

Обов’язковою умовою участі є публікація фотографій своїх мішечків у фейсбуці або інстаграм з хештегами та відміткою організаторів (такі роботи будуть автоматично брати участь в індивідуальних розіграшах подарунків):

Хештеги: #schoolrecyclingworld #мішечокSRW #пакетнепотрібен #мішечок #ecobagSRW

Фейсбук: facebook.com/Schoolrecyclingworld

Інстаграм: instagram.com/schoolrecyclingworld

Переможців оголосять 19 травня 2023 року на сайті schoolrecyclingworld.org

🖇Організатор проєкту – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» спільно з Всеукраїнським молодіжним рухом «Let's do it, Ukraine».

Проєкт відбувається за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерство освіти і науки України, Український Державний Центр Позашкільної Освіти - УДЦПО.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України