Привітання для жителів польського міста-побратима Стшеґома та бургомістра Збігнєв Сухита зі святом Воскресіння Господнього!

🇵🇱Щиро вітаю зі святом Воскресіння Господнього всіх жителів польського міста-побратима Стшеґома та бургомістра Збігнєв Сухита.

Сьогодні вся Підгаєцька громада розділяє із вами радість Воскресіння Ісуса.

Бажаю, щоб у ці дні у ваших домівках лунали щирі пасхальні вітання, щоб неодмінно здійснилися численні побажання здоров’я, щастя, миру, добра, що їх щедро даруватимуть вам рідні, близькі, друзі. Нехай великодній передзвін освятить Божим благословенням усі ваші добрі справи і світлі наміри, принесе родинне тепло та затишок, оселить злагоду та спокій у ваших душах.

Безмежно вдячний нашому місту-побратиму за міцну підтримку України та наших Захисників у боротьбі з московським окупантом! Ціную вашу допомогу!

Życzę Wesołych Świąt Wielkiej Nocy!