Вітання пластунам Підгаєцької станиці з нагоди 111-ої річниці першої Пластової присяги!

Щиро вітаю всіх пластунів Підгаєцької станиці із визначною датою - 111-ою річницею першої Пластової присяги.

Пласт є однією з головних ланок національно-патріотичного виховання майбутніх поколінь.

Без титанічної роботи, яку проводять виховники пластової організації, неможливо уявити сильну, соборну, суверенну Україну. Дякую за Вашу самовіддану працю. Дякую, що продовжуєте славні традиції Пласту.

Нехай життя всіх юнаків та юначок, виховників, інструкторів, волонтерів та всіх, хто причетний до Пласту, буде світлим та сповненим радості під мирним українським небом.

Любі друзі-пластуни, бажаю вам бути

Сильним розумом та тілом

Красним душею

Обережним у своїх задумах та планах

Бистрим у думках та ділах.

Пласт виховує свідомих, відповідальних та повновартісних громадян і провідників українського суспільства.

Тож долучайтеся до лав Пласту!🇺🇦

З повагою міський голова Ігор Мерена!