Стартувала традиційна акція "Великодній кошик"!

❕День Христового Воскресіння, Великдень – одне з найбільших українських свят, яке символізує перемогу життя над смертю, добра над злом, любові над ненавистю.

Напередодні одного з найбільших християнських свят – Воскресіння Христового - вже традиційним у Підгаєцькій громаді стало проведення акції «Великодній кошик».

У рамках Програми запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2023-2027 роки підготовлено та роздано «Великодні подарунки» для дітей з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, дітям, чиї батьки віддали своє життя за свободу нашої країни.

За нагоди міський голова Ігор Мерена поспілкувався із батьками дітей, розглянувши актуальні питання. Із рідними загиблих військовослужбовців нашої громади керівництво громади обговорило питання щодо шляхів покращення комунікації між сім'ями загиблих Героїв та місцевою владою.

Також під час зустрічі міський голова зазначив про важливість підтримувати один одного в ці важки часи сьогодення та запевнив, що міська влада відкрита до діалогу та завжди готова прийти на допомогу всім сім’ям загиблих.

🇺🇦Миру зараз прагнуть усі, а найбільше кожен з нас бажає саме українським дітям жити у вільній і щасливій країні, під чистим і мирним небом.

Тож нехай свято Христового Воскресіння здійснить цю нашу мрію!🙏