В Тернопільській ОВА відбулася зустріч з представниками релігійних організацій – засідання Ради Церков.

‼️На Раді було вирішено, що тривалість комендантської години у нашій області залишається незмінною – з 00:00 до 05:00.

Це означає, що з 00:00 до 05:00 не можна перебувати на вулиці та у громадських місцях без спеціальних перепусток і документів, що посвідчують особу.

🆘Якщо під час служби у храмі, лунатиме повітряна тривога священнослужитель зобов’язується повідомити про це прихожан.

Також вирішено продовжити часові рамки під час освячення кошиків аби уникнути великого скупчення людей, те ж саме стосується й поминальних днів.

👮🏻Для забезпечення громадського порядку на вихідних в області буде залучено понад 497 правоохоронців, які контролюватимуть безпеку та спокій вірян.