ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

ВЕЛИКОДНІЙ КОШИК ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ

💫Цьогоріч в останній тиждень Великого посту окремі категорії жителів нашої громади отримали Великодні набори.

Підгаєцькою міською радою за рахунок коштів місцевого бюджету через Програму запобігання соціальному сирітству, подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2023-2027 роки для дітей з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, що опинились в складних життєвих обставинах, дітей, чиї батьки загинули внаслідок війни, та через Програму розвитку соціальних послуг КУ "Центр надання соціальних послуг" Підгаєцької міської ради на 2023-2025 роки для одиноких жителів громади, осіб похилого віку, осіб з інвалідністю, для дітей військовослужбовців сформовано та роздано Великодні кошики.

Великдень - найбільше та найвеличніше свято в році. Свято, коли ніхто не може бути забутим.

Ми цінуємо кожного жителя громади. 💙💛

✍Висловлюємо щиру подяку агрохолдингу "Контінентал Фармерз Груп", Юрію Пудлику (ПАП "Агроінвест"), Роману Кіндзерському (ПП "КАЧАН-07"), Остапу Сікорі (пекарня "Хлібниця"), Володимиру Бойко, ФГ "Гадз", БФ "Хвилі Змін", БФ ім.К.Сікорської, БФ "Покрова", які долучилися до формування Великодніх кошиків для жителів нашої громади. Дякуємо за допомогу!