✅Міський голова Ігор Мерена провів спільну нараду з керівниками силових структур та представниками релігійних організацій Підгаєцької громади.

Нарада відбулася за участю заступника міського голови Івана Керницького, керівників силових структур - 14 ДПРЧ 2ДПРЗ, 7 відділу Тернопільського РТЦК та СП, СПД №2 (м.Підгайці) відділу поліції №1 (м.Бережани) Тернопільського РУП ГУНП в Тернопільській області та деканів о.Петра Федіва й о.Василя Майки.

❗Основною темою зустрічі було безпечне проведення Великодня та охорона правопорядку під час свята в умовах дії воєнного стану в Україні. Обговорено питання щодо посилення патрулювання по населених пунктах громади з метою забезпечення правопорядку, питання щодо пожежної безпеки під час святкування Великодня та ін.