Великоднє привітання міського голови Ігоря Мерени!

Дорога громадо!

Прийми вітання з одним із найвеличніших свят – Великоднем!

Сьогодні, у час повномасштабної війни, ми зустрічаємо світле свято – Воскресіння Христове, що знаменує благодать Божу, яка входить у наші серця, надихає нас у молитві за Україну, за її доблесні Збройні Сили, за наших рідних і близьких, посилює віру в перемогу життя над смертю, світла над темрявою, добра над злом.

Молимося за всіх наших Захисників, хто мужньо обороняє Україну на полі бою і за тих, хто своєю працею допомагає їй в тилу, наближаючи нашу спільну Перемогу над ворогом.

Нехай ця радісна звістка про нашу Перемогу буде якнайшвидшою, щоб змогли повернутися до своїх домівок всі, хто вимушено їх покинув, щоб рідні та близькі змогли обійняти своїх Захисників, а ми всі віддати шану тим, хто ціною власного життя здобував мир!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

ХРИСТОС ВОСКРЕС!

ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!

З повагою Підгаєцький міський голова Ігор Мерена !