18 квітня, у Міжнародний день пам'яток та історичних місць, Україна відзначає День пам'яток історії та культури. Наша українська земля володіє унікальними об`єктами культурної спадщини, які мають тисячолітню історію та є надбанням та окрасою світової культури. Культурна спадщина Підгаєччини є невід’ємною частиною культурного надбання України.

У цей день вітаю всіх причетних до охорони та збереження культурної спадщини: краєзнавців, дослідників, зберігачів музейних, архівних та інших колекцій, нематеріальної культурної спадщини, активну громадськість.

Щиро дякую вам за невтомну роботу з вивчення, захисту і популяризації культурної спадщини нашої громади.

Плекати власне й цінувати всесвітнє – завдання кожного з нас. Ми маємо докласти максимальних зусиль і до збереження багатої культурної спадщини України!

🇺🇦Ми переможемо! І вкотре збережемо свою культурну спадщину, і відстоїмо свою державу і незалежність.

З паовагою міський голова Ігор Мерена!