Участь Підгаєцької громади в інформаційній сесії "День відкритих дверей" від регіонального офісу "ULEAD з Європою" у Тернопільській області.

✅Сьогодні команда від Підгаєцької громади у складі заступників міського голови Надії Лучки та Ірини Мирної, начальника відділу економічного розвитку Мар'яни Пілат та головного спеціаліста відділу економічного розвитку Світлани Шикітки взяли участь в інформаційній сесії "День відкритих дверей" від регіонального офісу "ULEAD з Європою" у Тернопільській області.

Команда нашої громади представила результати діяльності "ULEAD з Європою" за 2022 рік та обговорила зі спікерами впровадження ініціатив ULEAD в громадах області: навчання, підтримка та інструменти взаємодії.

Також у заході взяли участь Великоберезовицька, Гусятинська та Козівська громади, які також презентували свою роботу із ULEAD.