Голосування за логотип Підгаєцької міської територіальної громади!

❗До уваги жителів громади та вихідців із Підгаєччини!

✅За підсумками  роботи маємо два варіанти логотипа, які виносимо на голосування!

Ознайомтеся зі значенням кожного знака і зробіть свій вибір!

❗Логотип 1.

Історична пам'ятка - костел Пресвятої Трійці + колосок - символ єдності, родючості, повноти життя.

❗Логотип 2.

Ратуша + 4 колоски по 9 зернят символізують 36 населених пунктів, які об'єднала громада; колосок також є символом аграрного напрямку громади.

❗Логотип 3.

На логотипі зображені основні елементи - замок і перо.Замок розміщений над рікою (синя хвилька). Ця сама хвилька, виходячи з-під пера ), означає написання історії міста, громади, плин часу .

Перо у символізмі означає безсмертя,відродження,продовження роду.

Додаткові елементи-червоно чорні лінії означають землю,кольори боротьби і те, що на теренах нашої громади був проведений останній бій УПА.

Слоган “Історію пишуть люди” або “Історію пишемо ми” означає відповідальність та участь кожного в розвитку громади, а також людей, які прославили Підгаєччину в Україні та за її межами.

Надсилаємо поклика‌ння на інтернет-голосування за найкращий логотип територіальної громади https://docs.google.com/.../1FAIpQLSecXcgi4hg.../viewform...

Голосування триватиме до 30 квітня!

✅Логотип Підгаєцька міська територіальна громада буде використовувати у рекламних, комунікаційних та інших заходах для формування позитивного іміджу громади.

❕Тож долучайтеся, голосуйте, разом визначимо найкращий логотип нашої громади.