НАБІР УЧАСНИЦЬ НА БЕЗКОШТОВНУ ПРОГРАМУ НАВЧАННЯ “МРІЇ В ДІЇ” З ФІНАНСОВОЮ, МЕНТОРСЬКОЮ ТА ЕКСПЕРТНОЮ ПІДТРИМКОЮ НАЙКРАЩИХ ЇЇ ВИПУСКНИЦЬ

✅Національна мережа розвитку локальної філантропії запускає програму “Мрії в дії” для посилення ролі жінок в українському суспільстві, їх підтримку у самореалізації та підвищенні впевненості у своїх силах, та працюватиме у двох напрямках: сприяння створення учасницями бізнесу та розвиток благодійництва.

Можливість саме для тебе, якщо:

✔Ти є повнолітньою громадянкою України;

✔Проживаєш в Рівненській, Черкаській, Чернігівській, Тернопільській, Київській, Вінницькій, Львівській або Миколаївській області (за виключенням обласних центрів);

✔Маєш активну соціальну позицію та готова допомагати іншим (віддаючи частину прибутку на благодійність)

✔Готова відповідально ставитися до навчання та активно брати участь в ньому;

Жінки, що постраждали від повномасштабного вторгнення, також запрошується до участі.

Навчання проходитиме протягом травня-липня 2023 року. За цей час ти пройдеш 10 практичних онлайн-занять, почнеш працювати над твоїм бізнес-планом під керівництвом досвідчених експертів.

Пройшовши навчання ти:

✔ Навчишся створювати креативні та прибуткові бізнес-ідеї;

✔ Познайомишся з соціальним підприємництвом та зрозумієш, що можна допомагати іншим без додаткових зусиль;

✔ Дізнаєшся про ефективне планування бізнес-процесів;

✔ Перебореш страх абревіатур ФОП, ТОВ, ПАТ, ПрАТ;

✔ Детально пропрацюєш маркетингову стратегію;

✔ Ознайомишся з можливостями залучення фінансування на бізнес;

✔ Навчишся адекватно оцінювати поточні справи та контролювати процеси.

Після успішного завершення програми 20 випускниць отримують фінансову підтримку, менторський та експертний супровід протягом року, зможуть спільно творити соціальні зміни.

Проєкт реалізується Національною мережею розвитку локальної філантропії за фінансової підтримки Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).

Готова спробувати?

Реєструйся за посиланням: https://forms.gle/SdXza6FzXgM4bku18

Дедлайн: 10 травня 2023 року.