✅Сьогодні відбулася зустріч працівників КУ "Культурно-бібліотечний центр" Підгаєцької міської ради з Лукією Квич- регіональним представником громадської організації "Крим SOS" за підтримки УВКБ ООН за участю заступника міського голови Ірини Мирної.

ГО розпочато підбір проєктних заявок. Мета програми - покращення спроможності ВПО впливати на вирішення проблемних питань.

У ході зустрічі також обговорили пріоритетні грантові програми на 2023 рік, серед яких:

✔соціальна згуртованість та зміцнити комунікації між ВПО та місцевим населенням;

✔інтеграція та адаптація дітей через відпочинок, спорт, дозвілля;

✔підтримка організацій або ініціатив людей з інвалідністю;

✔покращення доступу до послуг для людей похилого віку та людей з інвалідністю та ін.

❕Підгаєцька міська територіальна громада теж випробовуватиме свої сили - подаватиме заявки на отримання таких грантів.