У ПІДГАЙЦЯХ ВІДЗНАЧИЛИ 37-МІ РОКОВИНИ АВАРІЇ НА ЧАЕС

У ПІДГАЙЦЯХ ВІДЗНАЧИЛИ 37-МІ РОКОВИНИ АВАРІЇ НА ЧАЕС

Сьогодні у Підгайцях відбувся мітинг-реквієм "Гірчить Чорнобиль крізь роки", приурочений 37-ій річниці аварії на Чорнобильській атомній елекстростанції.

Всечесні отці відправили поминальну панахиду за загиблими внаслідок аварії на ЧАЕС.

Міський голова Ігор Мерена зі словами вдячності звернувся до усіх, хто працював на ліквідації наслідків найбільшої в історії цивілізації катастрофи, та з нагоди відзначення 37-их роковин трагедії вручив подяки Підгаєцької міської ради ліквідаторам:

✔Івану Петровичу Паламарю;

✔Ярославу Івановичу Медицькому;

✔Ярославу Несторовичу Моравському;

✔Роману Маркіяновичу Борису;

✔Василю Івановичу Бесарабу.

Представники влади, небайдужі жителі громади молитвою вшанували ліквідаторів наслідків катастрофи.

🕯На знак данини пам’яті трагічним подіям та вшанування подвигу ліквідаторів аварії на ЧАЕС міський голова Ігор Мерена, заступник міського голови Іван Керницький та працівники державної служби з надзвичайних ситуацій поклали до підніжжя пам’ятника ліквідаторам наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС живі квіти та лампадки.