Збір коштів на автомобілі.

🚘Авто на передовій - одна з найнеобхідніших речей!

Але, на жаль, машини на війні є розхідним матеріалом і "живуть" вони на фронті недовго. Ситуація із забезпеченням військовослужбовців автомобілями була і залишається складною...

До Підгаєцької міської ради надходять численні звернення від наших військових щодо купівлі позашляховиків і ремонту автівок, які були надані від громади. Окрім того, що міська рада виділяє кошти по Програмі для забезпечення військовослужбовців Підгаєцької громади, також керівництвом громади було прийнято спільне зі священнослужителями рішення щодо організації збору коштів на автомобілі.

Зібрані кошти залишаються у громаді села і будуть використовуватися за рішенням жителів виключно для потреб військових певного старостинського округу! ❗Про збір та використання коштів буде обов’язково прозвітовано!

Просимо всіх небайдужих жителів громади долучитися до збору коштів! Лише спільними зусиллями ми зможемо добитися максимального результату🇺🇦!

Разом до Перемоги 💙💛