Оголошення про виклик Снятовського Сергія Ярославовича на засідання комісії

Оголошення про виклик Снятовського Сергія Ярославовича на засідання комісії 11 травня 2023 року о 10:40 год.

Підгаєцька міська рада повідомляє, що 11 травня 2023 року о 10 год. 40 хв. у приміщенні Підгаєцької міської ради (відділ з питань земельних відносин, охорони навколишнього середовища) за адресою: Тернопільська область, м. Підгайці, вул. Шевченка, 39, відбудеться засідання комісії з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді за час тимчасового невикористання земельних ділянок, на якому буде розглядатися питання щодо узаконення користування земельними ділянками комунальної власності.

Снятовського Сергія Ярославовича просимо з'явитись на засідання комісії.

Одночасно повідомляємо, що згідно п. 3.6 Положення про порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді за час тимчасового невикористання земельних ділянок, затвердженого рішенням виконавчого комітету Підгаєцької міської ради від 06.08.2021 №101, з опублікуванням оголошення про виклик, субєкт вважається належним чином повідомленим про дату, час і місце проведення засідання комісії.