ЛОГОТИП ГРОМАДИ ОБРАНО!

ЛОГОТИП ГРОМАДИ ОБРАНО!

Серед трьох варіантів логотипів, які були винесені на голосування, переможцем став другий варіант:Фото без опису

❕ратуша + 4 колоски по 9 зернят, які символізують 36 об'єднаних населених пунктів громади; колосок також є символом аграрного напрямку Підгаєччини.

Автор логотипа - Юлія Кізімович, уродженка с.Степове, випускниця Підгаєцької художньої школи, студентка Університету Данила Короля. Щиро дякуємо Юлії за пророблену титанічну роботу та вагомий внесок у розвиток бренду Підгаєцької громади.

❕Логотип буде винесено на затвердження сесії Підгаєцької міської ради.

Після офіційного затвердження спільно обраний логотип згодом буде впізнаваним всіма мешканцями нашої громади та за її межами. Адже логотип громади буде використовуватись в сувенірній, рекламній продукції та на різноманітних заходах.

Дякуємо всім активним громадянам за участь у голосуванні і вітаємо всіх нас із започаткуванням брендингу Підгаєцької громади.