До уваги працівників бібліотек для дітей.
До уваги працівників бібліотек для дітей.
Оголошено Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка "Українсько-Єврейська Зустріч: погляд у майбутнє - 2023" для учнів 9-11 класів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв.
Конкурс ініційовано та організовано Громадською організацією «Українсько-Єврейська Зустріч» під патронатом канадської недержавної організації Ukrainian Jewish Encounter.
Цілі та завдання Конкурсу — поглиблення розуміння широти, складності й розмаїття українсько-єврейських взаємин впродовж сторіч із перспективою на майбутнє, досягнення кращого розуміння спільного історичного досвіду, формування у молоді толерантного відношення та свідомого ставлення до міжетнічних відносин.
Термін подачі робіт — до 1 грудня 2023 року.
Деталі та правила участі, а також реєстраційна форма конкурсу за покликанням:
https://ukrainianjewishencounter.org/.../polozhennya-pro.../