Представники Підгаєцької міської ради відвідали компанію API-TRADE

📍За дорученням міського голови Ігор Мерена у рамках Програми "ULEAD з Європою. Громада дружня до бізнесу" представники Підгаєцької міської ради - заступник міського голови Іван Керницький, начальник відділу економічного розвитку Maryana Pilat та голова кооперативу "Бджолиний край" Ігор Буцик відвідали компанію API-TRADE (офіційного експортера натурального бджолиного меду до країн Євросоюзу, США, Канади, ОАЕ).

У ході зустрічі із керівником компанії Богданом Клепаном обговорено перспективи розвитку бджільництва у нашій громаді та шляхи реалізації медової продукції.

Нові виклики воєнного часу загострили потребу у підсиленні продовольчої безпеки. І бджільництво є одним із направлень вирішення цієї проблеми. Тому працюємо над тим, щоб галузь бджільництва на теренах Підгаєччини стала експортно орієнтованою.