4 травня у Голгочанській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено День цивільного захисту.

📆4 травня у Голгочанській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено День цивільного захисту.

У рамках заходу відбулася зустріч із працівниками підрозділу 14 ДПРЧ 2ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Тернопільській області та керівниками закладів загальної середньої освіти громади.

В режимі реального часу відбулася евакуація здобувачів освіти та працівників закладу за сигналом «Повітряна тривога». Учасники відпрацювали правила поведінки в умовах воєнного стану, надання першої домедичної допомоги, порядок дій на випадок евакуації під час пожежі, під час виявлення підозрілих, вибухонебезпечних предметів. Мали нагоду навчитись користуватися первинними засобами пожежогасіння та спробували загасити умовне полум’я як із вогнегасника, так із пожежного ствола, а також приміряли бойовий одяг та спорядження. Однак, найбільше враження отримали учні під час роботи пожежного автомобіля.

Такі навчання – вимога часу.