✅Навчальний тренінг із питань оптимізації мережі закладів освіти в територіальній громаді проведений 02.05.2023 року на базі Підгаєцького центру дитячої та юнацької творчості модератором шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» Аллою Євтюховою, начальником відділу освіти Вилківської міської ради Одеської області.

❕У навчанні взяли участь керівники закладів загальної середньої освіти, старости округів громади та депутати міської ради. На тренінг також запрошено заступника міського голови Надію Лучку.

Форма рольової гри дала можливість кожному учаснику відчути свою значущість у реформуванні освіти, тому що основна філософія проєкту – освіта не заради освіти, а заради життя.

📍Проєкт звертає увагу не на великі міста, він спрямований однаково розвивати освіту і в мегаполісах, і в невеликих громадах, тим самим підтримуючи розвиток децентралізації. Запорука успіху - взаємодія освітян, громадськості та органів місцевого самоврядування.