У Підгаєцькій громаді відбулася перша діалогова зустріч на тему "Перспективи розвитку молодіжного руху у Підгаєцькій громаді"

ПЕРША ДІАЛОГОВА ЗУСТРІЧ У ГРОМАДІ!

📆Сьогодні у Підгаєцькій громаді відбулася перша діалогова зустріч на тему "Перспективи розвитку молодіжного руху у Підгаєцькій громаді" у рамках проєкту "Лабораторії творчого діалогу в громадах", що реалізується Спілкою "Громадські ініціативи України" за підтримки ULEAD з Європою.

Зустріч розпочалася із відкритого виступу міського голови Ігор Мерена, який наголосив, що Підгаєцька міська рада завжди відкрита до діалогу та розвитку молодіжного руху в громаді.

Керівниця проєкту Леся Голояд провела із молоддю та представниками місцевого самоврядування цікавий та мотиваційний діалог.

Із присутніми обговорено чимало актуальних проблемних питань розвитку молодіжного руху, та не меншу кількість шляхів їх вирішення. Але це лише початок, адже наступна така зустріч у рамках вищезгаданого проєкту відбудеться зовсім скоро.

Надіємося на активність молоді нашої громади та подальший конструктивний діалог.

ULEAD з Європою в Тернопільській області

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe