Напередодні Дня Матері відбулася святкова зустріч із прийомними матерями, опікунами та піклувальниками.

Святкування Дня матері спирається на тисячолітню традицію поваги українців до Рідної Матері, до Божої Матері, до рідної Землі-Матері, до Вітчизни-Матері.

Тому цей День став новим-старим святом, яке відзначають у другу неділю травня.

У цей час не лише повертаються до свого гнізда перелітні птахи, не тільки оживає природа і зеленіють та розцвітають луки, а і теплий весняний вітер приносить нам надію на наше духовне відродження і велику віру у Перемогу над ворогом та настання миру.

Напередодні Дня Матері в Підгаєцькій громаді відбулася святкова зустріч керівництва громади із прийомними матерями, опікунами та піклувальниками.

Зустріч була емоційною та щирою. За дорученням міського голови Ігоря Мерени заступник голови міської ради Ірина Мирна вручила матерям благодійні подарунки.

Схиляємо голови перед усіма матерями! Немає нічого сильнішого, ніж свята материнська любов.

У цей день хочемо побажати п

Перемоги, міцного здоров’я Вам і Вашим дітям! Злагоди у сім’ях! Опіки і благодаті Вам від Богородиці!

Служба у справах дітей Підгаєцької міської ради