Міський голова Ігор Мерена вітає матерів зі святом

Від усієї Підгаєцької громади щиро вітаю з весняним святом – Днем Матері!💐

Матері, висловлюю вам подяку за терплячість, за розуміння та мудрість, за натхненні і глибокі материнські молитви, у яких разом з проханнями про добру долю своїм дітям, ревно вимолюєте мирний завтрашній день українській землі.

Цей рік знову оповитий тривогою та горем. У складні часи російської агресії проти України, материнське серце болить за усіх, хто боронить наш край від зазіхань підступного ворога. Земний уклін усім Матерям, чиї сини і доньки захищають нашу рідну землю.

Сьогодні багато Матерів зустрічають це свято зі сльозами на очах, адже їхні діти вже ніколи не переступлять поріг рідної домівки. Ваші діти, шановні Матері, – Герої! А Герої не вмирають, вони просто йдуть…Їхні імена будуть навіки викарбувані в історії країни, в наших серцях.

Я схиляю голову перед усіма Матерями!

У цей день хочу побажати Перемоги, міцного здоров’я, опіки і благодаті Вам від Богородиці! Нехай Господь надасть сили пережити те, що ми змінити не можемо.