Участь в обласному освітянському форумі дошкільної освіти

Фото без опису📆Вчора, 16 травня, директор КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Віра Старка та директор ЗДО "Журавлик" Підгаєцької міської ради Олександра Мигелич взяли участь в обласному освітянському форумі дошкільної освіти "Якісна і доступна дошкільна освіта - основа формування особистісного розвитку дитини та її підготовки до навчання в Новій українській школі".

Захід організований Державною службою якості освіти у Тернопільській області спільно з Тернопільським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти у м.Бережани.

Педагоги відвідали майстерку "Соціалізація дошкільників в умовах реалізації завдань медіаосвіти".

Директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Віра Старка взяла участь у нараді з керівниками ЦПРПП щодо підготовки проведення регіонального моніторингу визначення професійної компетентності та шляхів підвищення її рівня педагогічними працівниками ЗЗСО Тернопільської області.