ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ПІДГАЄЦЬКОЇ ГРОМАДИ!

Сьогодні – День скорботи і пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу та День боротьби за права кримськотатарського народу.

79 років тому скоєно жахливий злочин проти кримськотатарського народу. Цих людей назавжди відправили за тисячі кілометрів від рідного дому без права поверенення. Протягом кількох днів цілий народ втратив свою Батьківщину. В ешалонах смерті, в місцях спецпоселень загинули тисячі людей.

Протягом своєї історії український і кримськотатарський народи поєднані спільною долею у боротьбі з радянським тоталітарним режимом. І сьогодні ми розділяємо весь біль кримських татар.

У День скорботи і пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу схилімо голови, вшановуючи тих, хто загинув у ті страшні роки репресій. Ми пам'ятаємо💔.

Правда переможе! Крим - це Україна!🇺🇦

Міський голова Ігор Мерена!