НОВИНИ ГРОМАДИ: КП «ДОРОЖНЄ» ПРИДБАЛО ПОДРІБНЮВАЧ ГІЛОК

НОВИНИ ГРОМАДИ: КП «ДОРОЖНЄ» ПРИДБАЛО ПОДРІБНЮВАЧ ГІЛОК

Сьогодні почала працювати деревоподрібнююча машина DP660T (кутова), яка була придбана комунальним підприємством "Дорожнє" у лідера на ринку виробництва машин для подрібнення різноманітних відходів виробництва ТзОВ «ОЛНОВА». У час війни надзвичайно важливо підтримувати українських виробників 🇺🇦.

Подрібнювач призначений для подрібнення шляхом рубки на паливну тріску дерев'яних відходів, а саме: гілки, крони дерев, рейки, дошки та ін. Здатен перерубувати гілки діаметром до 16 см (сосна), до 14 см (бук, дуб).

Це дозволить позбутися від куп, які залишаються після обрізки дерев, економити чимало часу, людської праці та палива на перевезення напівпорожнього вантажного транспорту. А паливну тріску буде передано на потреби закладів освіти Підгаєцької громади.

Дорожнє Підгаєцької Міської Ради