Перейменування вулиць у Підгаєцькій міській територіальній громаді

❗НАЗВА МАЄ ЗНАЧЕННЯ! У ПІДГАЄЦЬКІЙ ГРОМАДІ ПЛАНУЮТЬ ПЕРЕЙМЕНУВАТИ 6 ВУЛИЦЬ!

📆Вчора, 29 травня, за дорученням міського голови Ігоря Мерени заступник міського голови Надія Лучка провела засідання робочої групи з питань перейменування вулиць у Підгаєцькій міській територіальній громаді !

Цій зустрічі передувала велика робота - громадські обговорення, окреме доопрацювання історичних довідок щодо персоналій, на честь яких будуть названі вулиці.

▪️Нагадаємо, громадські обговорення щодо перейменування вулиць проводилися протягом двох місяців у період з 29 березня по 29 травня 2023 року у формі електронних консультацій.

Присутні опрацювали кожну запропоновану назву, бралася до уваги й історична назва вулиці. Було наголошено, що перейменування вулиць буде відбуватись у відповідності до чинного законодавства. Обговоривши пропозиції, учасники засідання визначилися з варіантами нових назв:

м.Підгайці:

▪️вул.Мічуріна - вул.Героїв ЗСУ;

с.Галич:

▪️вул.Димитрова - вул.ім.Олександра Корпана;

▪️вул.Гагаріна - вул.Шилівська;

с.Голгоча:

▪️вул.Медведєва - вул.Лесі Українки;

с.Заставче:

▪️вул.Гагаріна - вул.Івана Легкого;

с.Угринів:

▪️вул.Першотравнева - вул.Центральна Бічна.

Рішення щодо перейменування вулиць буде винесене на розгляд чергової сесії Підгаєцької міської ради.