Закликаємо усіх провести благоустрій біля місць останнього спочинку своїх родичів.

Шановні жителі громади!

Працівники комунальних підприємств Підгаєцької міської ради "Дорожнє" та "Підгайці-Водоканал" постійно дбають про благоустрій громади🧹.

Проте утримувати земельні ділянки та прилеглі території в належному санітарному стані, у тому числі й скошувати траву, громадський обов’язок кожного з нас, що прописано в Законі України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та Законі України "Про благоустрій населених пунктів".

Аналогічно із косінням трави на міському кладовищі. Тут спочивають наші з вами рідні. Моральний обов'язок кожного з нас - піклуватися про могили своїх близьких. Тому закликаємо усіх провести благоустрій біля місць останнього спочинку своїх родичів.

Давайте спільно турбуватися про порядок, чистоту й доглянутість у нашому місті та селах, будемо свідомими громадянами й дбайливими господарями Підгаєцької громади.