Міжнародний день захисту дітей.

Сьогодні, 1 червня, світ відзначає Міжнародний день захисту дітей.

На жаль, Україна відзначає його в умовах війни, яка перевернула життя мільйонів дітей. Війна зробила їх дорослішими. Наші діти щиро вболівають за долю України, підтримують українських Захисників та Захисниць своїми малюнками, відеозверненнями, збирають кошти для українських Героїв.

Ворог намагається відібрати у дітей радісне та світле дитинство, але наші Воїни докладають усіх зусиль, щоб вберегти українських дітей від всіх жахіть війни, захищають ціною власного життя їхнє майбутнє.

На війні гинуть діти. Схилімо голови в пам'ять про тих дітей, в яких окупанти відібрали життя. Помолімось за маленьких янголят, які назавжди залишаться дітьми.

Усім діткам України, Підгаєцької громади та маленьким переселенцям бажаю мирного неба над головою, нехай ваші будні будуть щасливими, а свята яскравими.

Віримо в нашу Перемогу!🇺🇦

Слава Україні!🇺🇦