У ПІДГАЙЦЯХ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Сьогодні, 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей Центр дитячої та юнацької творчості Підгаєцької міської ради подарував справжнє свято для нашої малечі. Колектив Центру зі своїми вихованцями підготували концертну програму "Діти України у мирі хочуть жити".

Із вітальним словом звернувся міський голова Ігор Мерена . Очільник громади побажав всім мирного неба, божої підтримки, міцного здоров’я та нагородив талановитих дітей Підгаєччини Дипломами департаменту освіти і науки Тернопільської обласної військової адміністрації, подарунками та грошовими преміями в рамках програми " Обдаровані діти Підгаєцької міської територіальної громади". Відзнаки отримали: Мар'яна Середня, Юлія Ваврушко, Софія Ліщинська, Богдан Музика, Ніна Довжинська, Владислав Солуйко, Олена Романів, Лідія Метельська, Сергій Тракало, Назарій Бойко, Ольга Білан, Катерина Гірняк, Соломія Кулинич, Юрій Медвідь, Соломія Галій, Анастасія Лиса та Юрій Воробель.

У заході взяли участь:

▪️колектив "Чомучки", кер.Наталія Лапчак;

▪️танцювальний колектив "Зорецвіт", кер.Олеся Нікітюк;

▪️танцювальний колектив "Українські взори", кер.Тетяна Скасків;

▪️колектив "Співаночки", кер.Наталія Лапчак;

▪️колектив "Калинонька", кер.Ганна Соляк;

▪️танцювальний колектив "Перлинка", кер.Олеся Нікітюк;

▪️колектив "Словограй", кер.Лариса Гаєцька;

▪️солісти Вікторія Гаврищук, Вікторія Котик, Софія Корба, кер.Наталія Лапчак.

Дякуємо директору ЦДЮТ Олесі Нікітюк за організацію та проведення свята.

Також цього дня для всіх діток Підгаєччини було організовано локації:

🔸️ Активні парки Підгаєччини

🔸️локація «Юний повар» - Служба у справах дітей Підгаєцької міської ради, Підгаєцький Професійний Аграрний Ліцей;

🔸️спортивна локація - Олександр Ригайло;

🔸️ігрове містечко - Руслан Полікровський, дякуємо пастору Церкви Християн Віри Євангельської за такий подарунок для дітей.

Діти - наше майбутнє. Нам є за що боротись! Ми обов’язково переможемо у цій боротьбі.🇺🇦

Дякуємо нашим незламним Воїнам за можливість відзначити сьогоднішнє свято!

Віримо в нашу Перемогу!🇺🇦

Слава Україні!🇺🇦