ЯКІ ДОКУМЕНТИ ТА ПОСЛУГИ У ДІЇ ДОСТУПНІ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ЗА КОРДОНОМ

❗️ЯКІ ДОКУМЕНТИ ТА ПОСЛУГИ У ДІЇ ДОСТУПНІ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ЗА КОРДОНОМ

Згенерувати цифрові документи або скористатися державними послугами українці можуть в режимі онлайн. Для цього їм достатньо зареєструватися на порталі державних послуг Дія або встановити мобільний застосунок Дія.

▪️Послугами Дії можна скористатися не тільки на території України. Деякі сервіси також доступні громадянам, які змушені були виїхати за кордон через війну, зокрема до Польщі. До таких послуг можна віднести: заміну посвідчення водія, замовлення витягів і довідок, пенсійні послуги тощо.

▪️Детально з переліком цифрових документів і послуг, які доступні українцям у застосунку та на порталі Дія, можна ознайомитись в інфографіці - https://minre.gov.ua/.../yaki-dokumenty-ta-poslugy-u.../

▪️Інфографіку підготовлено та розповсюджено за результатами наради під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук з обговорення проблемних питань громадян України, які тимчасово перебувають на території Республіки Польща у зв’язку з військовою агресією рф.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України