Нашу громаду відвідала координаторка БФ "Посмішка ЮА" Ірина Чорна

Нашу громаду відвідала координаторка БФ "Посмішка ЮА" Ірина Чорна, в рамках проєкту «СМІЛИВІСТЬ В ДОЛОНЯХ - Посилення захисту внутрішньо переміщених дітей», що реалізує Західноукраїнський Консорціум Захисту Дітей, до складу якого входять Фонд Terre des hommes в Україні, Благодійний фонд Посмішка ЮА та Благодійний Фонд Жовто-Блакитні Крила/Yellow-Blue Wings, за підтримки Гуманітарного фонду для України.

Проєкт покликаний посилити захист і підтримку найбільш незахищених ВПО та дітей із приймаючих громад.

У рамках цього проєкту на базі Завалівської школи буде створено простір дружній до дітей. Педагоги закладу пройдуть навчання та згодом проводитимуть заняття за методологією Tdh "Рух. Ігри. Спорт".