Відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту.

📅Сьогодні, 7 червня, відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту.

Депутатами були розглянуті проєкти рішення, які виносяться на розгляд чергової сесії Підгаєцької міської ради.

Зокрема, розглянуто питання порядку денного:

✅про внесення змін до Програми захисту населення і територій Підгаєцької міської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025рр;

✅про внесення змін до Генерального плану міста Підгайці в частині розроблення історико-архітектурного плану м.Підгайці;

✅про припинення договору оренди нерухомого майна - гідротехнічних споруд;

✅про затвердження детального плану території земельної ділянки по вул.Івана Франка, с.Степове, Тернопільського району, Тернопільської області;

✅про затвердження детального плану території земельної ділянки по вул.Шевченка, м.Підгайці, Тернопільського району, Тернопільської області.