Наш внесок у збереження світла

  • 66

Фото без опису

💡Додатковий внесок у збереження світла: обміняти старі лампи на LED через портал Дія тепер можуть освітні заклади та лікарні

Українці вже обміняли мільйони ламп розжарювання на енергоощадні та допомогли знизити навантаження на енергосистему. Тепер програму ЄС та Уряду масштабують для юридичних осіб.

🔗 https://diia.gov.ua/services/obmin-lampochok

Скористатися послугою можуть:

🏫 освітні заклади

🏥 лікарні

👨🏻‍💻 Щоб подати заяву про обмін ламп, потрібно:

Авторизуватися на порталі Дія за допомогою КЕП юрособи 👉🏻 перейти в розділ — Послуги — Обмін лампочок 👉🏻 вказати площу установи та вибрати кількість ламп у межах ліміту 👉🏻 зазначити адресу організації 👉🏻 підписати запит КЕПом юрособи.

❗Уважно перевірте інформацію про підприємство та контактні дані. Протягом тижня Укрпошта зв’яжеться з вами за вказаним номером телефону.

Збережемо світло разом 🙌🏻

Програма Обміну лампочок підтримана Європейським Союзом у відповідь на заклик Президента Зеленського та реалізується Міністерство економіки України, Міністерством цифрової трансформації, АТ Укрпошта в усіх регіонах України, крім зони бойових дій та тимчасово окупованих територій. Програма, фінансована ЄС, є складником підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту.