День захисту людей похилого віку.

Шановна громадо!

Сьогодні, 15 червня, у всьому світі відзначають День захисту людей похилого віку.

Те, як суспільство ставиться до своїх літніх людей, безпосередньо впливає на стабільність і розвиток всього соціуму. Ми ніколи не повинні забувати, що піклування про людей похилого віку – це справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними своєї країни.

Пам’ятаймо, люди похилого віку зараз, в цей складний період, коли наша країна знаходиться в стані жорстокої війни, як ніколи потребують нашої особливої підтримки та турботи.

Шануймо, оберігаймо, захищаймо, створюймо найкращі умови для життя та відпочинку нашим бабусям та дідусям. Глибока вдячність за все, що вони зробили заради нас та майбутнього!

Бажаю здоров’я та благополуччя, сил та наснаги!

Миру всім нам!🇺🇦

Міський голова  Ігор Мерена!