Пошкодження спортивного майданчика!

Працівники КП "Підгайці-Водоканал" виявили на огорожі спортивного майданчика пошкодження!

Лише нещодавно було оновлено спортивний майданчик у парку, запущено роботу фонтана, а вже знайшлися "добродії", які нищать це все. Камера спостереження зафіксувала порушника, який зламав огорожу майданчика, особу встановлено. Наступного разу прізвища дітей та батьків порушників буде опубліковано!

Закликаємо усіх не псувати комунальне майно, не забруднювати фонтан камінням та іншими предметами, не нищити те, що створено і облаштовано для загальних потреб мешканців громади, зокрема й для наших дітей.

❕Також звертаємось до пересічних мешканців, якщо ви стали свідком псування майна громади, негайно повідомте в поліцію і в міську раду.