Засідання адміністративної комісії

📅Сьогодні, 16 червня, заступник міського голови Надія Лучка провела засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Підгаєцької міської ради.

Члени комісії розглянули чотири протоколи про адміністративні правопорушення, складені за ст. 152 КУпАП - порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

❗❗Нагадуємо жителям громади, що відповідно до ст. 152 КУпАП, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від пятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.