День дільничного офіцера поліції!

Сьогодні, 18 червня, відзначається День дільничного офіцера поліції👮‍♀️👮

Професія дільничного – одна з найскладніших і найвідповідальніших серед інших поліцейських професій.

Вона часто непомітна, але вкрай важлива для людей. Наскільки професійно ви виконуєте свою справу – настільки спокійніше почуваються мешканці нашої громади.

Висловлюю щиру вдячність працівникам поліції за постійну підтримку громадського правопорядку, захист інтересів та життя громадян, профілактику злочинів та правопорушень, за вірність обраній професії.

Нехай ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях людей. Зичу вам завжди зберігати стійкість духу, мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення. Хай вас супроводжують успіхи у службі, розуміння та підтримка рідних, благополуччя та мирне небо над головою!🇺🇦

З повагою міський голова Ігор Мерена!